Фотогалерија од финалната средба во младинскиот фајналфор меѓу екипите на ЖРК Металург и на ЖРК Вардар Јуниор

06.05.2018 21:47
Прочитано 233 пати

(0) Readers Comments

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *


9 − = 5