Фотогалерија од средбата ЖРК Металург – Иси Париз

08.09.2018 19:38

Фотографии на Маја Јаневска-Илиева од “Нова Македонија“.

Прочитано 480 пати

(0) Readers Comments

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *


7 + 7 =