ФОТОГАЛЕРИЈА ОД СРЕДБАТА МЕТАЛУРГ СКОПЈЕ – ПЕЛИСТЕР 2012

12.04.2014 22:49

baner - vesti_resize

Прочитано 480 пати

(0) Readers Comments

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *


6 − = 1