ФОТОГАЛЕРИЈА ОД СРЕДБАТА МЕТАЛУРГ СКОПЈЕ – ЖИТО ПРИЛЕП

13.04.2014 00:39

baner - vesti_resize

 

Прочитано 329 пати

(0) Readers Comments

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *


+ 2 = 3