ГАБРИЕЛА ВЕЛИЧКОВСКА ДЕНЕСКА СЛАВИ РОДЕНДЕН

23.09.2014 19:31

baner - vesti_resize

Средниот бек на ЖРК Металург и на македонската репрезентација, Габриела Величковска, денеска го слави својот 20-ти роденден.

Честитки до Габриела и наши искрени желби за добро здравје, среќа во животот и успех во спортот.

                                                                          ЖРК Металург

Прочитано 97 пати

(0) Readers Comments

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *


+ 4 = 10