Клуж Напока – ЖРК Металург 29:24 (15:12)

07.09.2010 19:44
Прочитано 33 пати

(0) Readers Comments

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *


+ 6 = 8