КУП 2011, ФИНАЛЕ: ЖРК Металург – РК Жито Прилеп 32:16 (17:7)

08.05.2011 22:16
Прочитано 37 пати

(0) Readers Comments

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *


2 − 1 =