КУП 2011, ПОЛУФИНАЛЕ: ЖРК Металург – РК Леов Бартек 38:13 (18:5)

07.05.2011 17:45
Прочитано 40 пати

(0) Readers Comments

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *


9 + = 14