МАРИЈА НИКОЛИЌ ДЕНЕСКА СЛАВИ РОДЕНДЕН

06.12.2014 13:26

baner - vesti_resize

Пикерот на ЖРК Металург, Марија Николиќ, денеска го слави својот 21-ви роденден.

Честитки до Марија и наши искрени желби за добро здравје, среќа во животот и успех во спортот.

                                                                          ЖРК Металург

Прочитано 129 пати

(0) Readers Comments

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *


− 2 = 7