НАТАША АНТИЌ ДЕНЕС СЛАВИ РОДЕНДЕН

01.09.2014 18:46

baner - vesti_resize

Голманот на ЖРК Металург и на македонската репрезентација, Наташа Антиќ, денеска полни 21 година.

Наташа, ти посакуваме среќа и здравје, ти посакуваме успешна сезона.

                                                                 ЖРК Металург

Прочитано 109 пати

(0) Readers Comments

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *


− 5 = 3