РАКОМЕТНА ШКОЛА „ХРИСТО УЗУНОВ“, ОХРИД

17.09.2013 21:06

baner - vesti_resize

Ракометната школа “Христо Узунов“ е лоцирана во Охрид.

Тренинзите се одвиваат во салата на О.У. „Христо Узунов“.

Термини:

Сабота: 09.30 – 10.30 часот.

Недела: 09.30 – 10.30 часот.

Тренер: Александра Славковска – Џамтоска.

Тел. 076/710-876 и 078/854-528.

Прочитано 177 пати

(0) Readers Comments

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *


+ 3 = 9