РАКОМЕТНА ШКОЛА „НОВО ЛИСИЧЕ“, НОВО ЛИСИЧЕ

06.09.2013 23:39

baner - vesti_resize

Ракометната школа “Ново Лисиче“ е лоцирана во населбата Ново Лисиче

Тренинзите се одвиваат во спортскиот центар „Ново Лисиче“- Скопје

Термини:

Вторник: 18.00 – 19.00 часот.

Петок: 17.00 – 18.00 часот.

Тренер: Тања Димитриоска

Тел. 078/420-262.

Прочитано 314 пати

(0) Readers Comments

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *


8 − = 5