РАКОМЕТНА ШКОЛА “КРУМ ТОШЕВ“, ТРУБАРЕВО

05.02.2013 21:40

Тренинзите се одвиваат во салата на ОУ “Крум Тошев“.

Термини: понеделник (од 19.30 до 20.30 часот) и петок (од 17.30 до 18.30 часот).

Тренер: Тасевска Даниела, тел. 070/568702.

 

Фото:

Прочитано 319 пати

(0) Readers Comments

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *


− 3 = 1