РАКОМЕТНА ШКОЛА “СТИВ НАУМОВ“, НАСЕЛБА АВТОКОМАНДА

05.02.2013 21:45

Тренинзите се одвиваат во салата на ОУ “Стив Наумов“.

Термини: вторник и четврток, од 18 до 19 часот (генерации 2004 и помали), и вторник и четврток, од 19 до 20 часот (генерации 2002/3).

Тренер: Јуле Црвенкоска, тел. 070/603507.

 

Фотогалерија:

Прочитано 670 пати

(0) Readers Comments

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *


− 1 = 4