САРА РИСТОВСКА ДЕНЕСКА СЛАВИ РОДЕНДЕН

09.09.2014 21:31

baner - vesti_resize

Десното крило на ЖРК Металург и на македонската репрезентација, Сара Ристовска, денеска го слави својот 18-ти роденден.

И честитаме на Сара, со искрени желби за добро здравје, среќен живот и многу спортски успеси.

                                                                   ЖРК Металург

Прочитано 235 пати

(0) Readers Comments

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *


2 + 5 =