СРЕЌЕН РОДЕНДЕН ДАЈАНА ЈОВАНОВСКА

07.10.2014 19:32

baner - vesti_resize

Левиот бек на ЖРК Металург и на македонската репрезентација, Дајана Јовановска, денеска го слави својот 22-и роденден. На Дајана и посакуваме среќа во животот, добро здравје и многу спортски успеси.

                                                                ЖРК Металург

Прочитано 112 пати

(0) Readers Comments

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *


+ 5 = 14