СТОЈКОВСКА СИМОНА ДЕНЕСКА СЛАВИ РОДЕНДЕН

02.11.2014 21:40

baner - vesti_resize

Левиот бек на ЖРК Металург Стојковска Симона денеска го слави својот 21-и роденден. На Симона и посакуваме среќа во животот, добро здравје и многу спортски успеси.

                                                                ЖРК Металург

Прочитано 223 пати

(0) Readers Comments

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *


1 + 4 =